Neden Amerika'da Ev Almalıyız?

2008’in sonlarına doğru Lehman Brothers’ın çöküşüyle start alan kriz yüksek kaldıraçlarla şişmiş olan ikinci elmortgage kağıt balonunun patlaması ve bunun akabinde kredilerin geri ödemelerinde çıkan problemlerle beraber sektörün domino taşı sendromuna uğraması ve krizin patlak vermesiyle başlamıştır.

Mevcut kredi krizinin başlangıcı ve ilk tetikleyicisi ABD Mortgage kredilerinden kaynaklandığından, uzmanların ifadesi ile krizin sorununun çözülmesi de yine ABD emlak piyasasının stabilize olması ile sona ermesi beklenmektedir. Diğer bir ifade ile ekonomistler Amerikan emlak piyasası ne zaman stabilize olursa global açıdan ekonomilerde arzulanan yükselmeyi de o zaman görebilmenin mümkün olacağını öne sürmektedirler.

Bu sebeple bugün, ABD’de özellikle krizden en fazla etkilenmiş yüksek değer potansiyeli bulunan bölgelerde yapılacak emlak yatırımı en isabetli yatırım kararlarınızdan biri olacağını düşünmek yanlış olmayacaktır.

 
ABD'deki Evinizi Beğeniyorsunuz;
Banka tarafından satışa çıkarılan evler Amerika Emlak Yatırım'ın ABD Operasyon ekibi tarafından satın alınıyor ve siz değerli yatırımcıların beğenisine sunuluyor.
 
Satın Alma İşlemlerini Tamamlıyoruz;
Hangi evi alacağınıza karar verdikten sonra gerekli sözleşmeler yapılıyor ve emanet (escrow) hesap güvencesiyle satın alma işlemi tamamlanıyor.
 
Akıllı Yatırımın Keyifini Sürüyorsunuz;
Tapunuzu teslim aldıktan sonra değerinin çok altında satın aldığınız Amerika'daki eviniz size kira geliri getirmeye başlıyor ve yatırımınızın karşılığını alıyorsunuz.
 

İletişim Bilgileri
Ergenekon Mah. Cumhuriyet Cad. No: 175 Engin Han. Kat: 1 Harbiye İstanbul
Tel : 0 212 246 79 95
Mobil : 0 532 468 81 48
Web Tasarım : Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım